Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 106V

Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin

Michelin Latitude Sport 3225/65 R17 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705940836
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
70 dB

Највисока цена:  136,2 €

Цена по парче

136,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот