Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Cross 245/70 R17 114T

Michelin Latitude Cross
Michelin Latitude Cross
Michelin

Michelin Latitude Cross245/70 R17 114T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704374540
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  184,6 €

Цена по парче

184,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот