Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Alpin LA2 265/65 R17 116H

Michelin Latitude Alpin LA2
Michelin Latitude Alpin LA2
Michelin

Michelin Latitude Alpin LA2265/65 R17 116H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702597682
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  299,1 €

Цена по парче

299,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,17 €

Назад кон врвот