Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Alpin LA2 255/50 R19 107V

Michelin Latitude Alpin LA2
Michelin Latitude Alpin LA2
Michelin

Michelin Latitude Alpin LA2255/50 R19 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705500092
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  198,5 €

Цена по парче

198,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот