Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Alpin LA2 225/75 R16 108H

Michelin Latitude Alpin LA2
Michelin Latitude Alpin LA2
Michelin

Michelin Latitude Alpin LA2225/75 R16 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708249929
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  141,2 €

Цена по парче

141,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот