Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Alpin 255/55 R18 105H

Michelin Latitude Alpin
Michelin Latitude Alpin
Michelin

Michelin Latitude Alpin255/55 R18 105H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702532805
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  137,3 €

Цена по парче

137,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот