Споредете до 4 продукти:

Michelin E Primacy 245/45 R18 100W

Michelin E Primacy
Michelin E Primacy
Michelin

Michelin E Primacy245/45 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528706997228
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
70 dB

Највисока цена:  155,4 €

Цена по парче

155,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот