Споредете до 4 продукти:

Michelin E Primacy 205/55 R17 91W

Michelin E Primacy
Michelin E Primacy
Michelin

Michelin E Primacy205/55 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528700008326
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
68 dB

Највисока цена:  134,1 €

Цена по парче

134,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот