Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 225/55 R18 102V

Michelin

Michelin CrossClimate +225/55 R18 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703090489
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  161,7 €

Цена по парче

161,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот