Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 205/60 R16 96V

Michelin

Michelin CrossClimate +205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702484241
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  124,6 €

Цена по парче

124,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот