Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 205/55 R16 94V

Michelin

Michelin CrossClimate +205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705523589
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
71 dB

Највисока цена:  98,8 €

Цена по парче

98,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот