Споредете до 4 продукти:

Michelin CROSS AC 10 100/90 D19 57R

Michelin CROSS AC 10
Michelin CROSS AC 10
Michelin

Michelin CROSS AC 10100/90 D19 57R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528703407270
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  57,5 €

Цена по парче

57,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот