Споредете до 4 продукти:

Michelin CITY GRIP 100/90 D14 57P

Michelin CITY GRIP
Michelin CITY GRIP
Michelin

Michelin CITY GRIP100/90 D14 57P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
P
EAN:
3528700029543
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  45 €

Цена по парче

45 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот