Споредете до 4 продукти:

Michelin CargoXbib Heavy Duty 560/60 R22.5 161D

Michelin

Michelin CargoXbib Heavy Duty560/60 R22.5 161D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Michelin
Ширина:
560
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
161
Индекс на брзина:
D
EAN:
3528701024332

Највисока цена:  1.249 €

Цена по парче

1.249 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот