Споредете до 4 продукти:

Michelin Bopper 130/90 D10 61L

Michelin Bopper
Michelin Bopper
Michelin

Michelin Bopper130/90 D10 61L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528700570311
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  38,8 €

Цена по парче

38,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот