Споредете до 4 продукти:

Michelin BIBSTEEL AT 210/70 R15 117A8

Michelin BIBSTEEL AT
Michelin BIBSTEEL AT
Michelin

Michelin BIBSTEEL AT210/70 R15 117A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Michelin
Ширина:
210
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
A8
EAN:
3528700854596

Највисока цена:  280,4 €

Цена по парче

280,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,17 €

Назад кон врвот