Споредете до 4 продукти:

Michelin Alpin 6 195/55 R16 91T

Michelin

Michelin Alpin 6195/55 R16 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704791460
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  117,4 €

Цена по парче

117,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот