Споредете до 4 продукти:

Michelin Alpin 5 215/60 R16 95H

Michelin Alpin 5
Michelin Alpin 5
Michelin

Michelin Alpin 5215/60 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704171095
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  160,1 €

Цена по парче

160,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот