Споредете до 4 продукти:

Michelin Agribib RC 320/90 R50 150A8

Michelin Agribib RC
Michelin Agribib RC
Michelin

Michelin Agribib RC320/90 R50 150A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Michelin
Ширина:
320
Висина:
90
Конструкција:
R
Дијаметар:
50
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
A8
EAN:
3528701308135

Највисока цена:  1.835,9 €

Цена по парче

1.835,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот