Споредете до 4 продукти:

Michelin Agribib 12.4 R28 126A8

Michelin Agribib
Michelin Agribib
Michelin

Michelin Agribib12.4 R28 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Michelin
Ширина:
12.4
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
3528707389640

Највисока цена:  728,6 €

Цена по парче

728,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот