Споредете до 4 продукти:

Michelin AGILIS CAMPING 195/75 R16 107Q

Michelin AGILIS CAMPING
Michelin AGILIS CAMPING
Michelin

Michelin AGILIS CAMPING195/75 R16 107Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528704521258
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  132,3 €

Цена по парче

132,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот