Споредете до 4 продукти:

Michelin AGILIS 51 215/65 R16 106/104T

Michelin AGILIS 51
Michelin AGILIS 51
Michelin

Michelin AGILIS 51215/65 R16 106/104T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704591121
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  110,9 €

Цена по парче

110,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот