Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MU85 B16 77H

Metzeler

Metzeler ME880 MarathonMU85 B16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
MU85
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227177015
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  177,7 €

Цена по парче

177,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот