Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MH90 D21 54H

Metzeler

Metzeler ME880 MarathonMH90 D21 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
MH90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227176940
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  112,6 €

Цена по парче

112,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот