Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 150/80 B16 71H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS150/80 B16 71H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104202
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  143,9 €

Цена по парче

143,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот