Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 200/50 ZR17 75W

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon200/50 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
200
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227171235
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  220,1 €

Цена по парче

220,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот