Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 180/55 ZR18 74W

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon180/55 ZR18 74W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227143515
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  212,9 €

Цена по парче

212,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот