Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 150/80 R17 72V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon150/80 R17 72V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227133516
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  169,8 €

Цена по парче

169,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот