Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE KAROO 2 90/90 D21 54R

Metzeler MCE KAROO 2
Metzeler MCE KAROO 2
Metzeler

Metzeler MCE KAROO 290/90 D21 54R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227203967
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  76,8 €

Цена по парче

76,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот