Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 90/90 D21 54H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec90/90 D21 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227153187

Највисока цена:  99,3 €

Цена по парче

99,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот