Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 110/90 V18 61V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec110/90 V18 61V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
V
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153071

Највисока цена:  120 €

Цена по парче

120 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот