Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 195/70 R14 96N

Linglong

Linglong R701195/70 R14 96N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956736591
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  58,3 €

Цена по парче

58,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот