Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 195/55 R10 98/96N

Linglong

Linglong R701195/55 R10 98/96N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
98/96
Индекс на брзина:
N
EAN:
4053943382265
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  57 €

Цена по парче

57 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот