Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 185/60 R12 104/101N

Linglong

Linglong R701185/60 R12 104/101N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956721924
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  64,1 €

Цена по парче

64,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,95 €

Назад кон врвот