Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 165/70 R13 79N

Linglong

Linglong R701165/70 R13 79N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956703142
ЕУ Етикета:
F
E
70 dB

Највисока цена:  49,3 €

Цена по парче

49,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот