Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 155/80 R13 84N

Linglong

Linglong R701155/80 R13 84N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956706488
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  44,6 €

Цена по парче

44,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот