Споредете до 4 продукти:

Linglong R701 155/70 R12 104/102N

Linglong

Linglong R701155/70 R12 104/102N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
N
EAN:
6959956706365
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  53,4 €

Цена по парче

53,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот