Споредете до 4 продукти:

Linglong LR9000 380/90 R50 160A8

380/90 R50 160A8
Linglong
Linglong

Linglong LR9000380/90 R50 160A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
380
Висина:
90
Конструкција:
R
Дијаметар:
50
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  1.111,6 €

Цена по парче

1.111,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот