Споредете до 4 продукти:

Linglong LR861 420/85 R30 140A8

Linglong

Linglong LR861420/85 R30 140A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  872,1 €

Цена по парче

872,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот