Споредете до 4 продукти:

Linglong LR861 320/85 R24 122A8

Linglong

Linglong LR861320/85 R24 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  533,4 €

Цена по парче

533,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот