Споредете до 4 продукти:

Linglong LR8000 800/65 R32 181A8

800/65 R32 181A8
Linglong
Linglong

Linglong LR8000800/65 R32 181A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
800
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
181
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  2.496,6 €

Цена по парче

2.496,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот