Споредете до 4 продукти:

Linglong LR650 710/70 R38 169A8

Linglong

Linglong LR650710/70 R38 169A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
710
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  2.221,8 €

Цена по парче

2.221,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот