Споредете до 4 продукти:

Linglong LR650 480/65 R24 133D

Linglong

Linglong LR650480/65 R24 133D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
D

Највисока цена: 

Назад кон врвот