Споредете до 4 продукти:

Linglong LR451 460/70 R24 152A8

460/70 R24 152A8
Linglong
Linglong

Linglong LR451460/70 R24 152A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
460
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  812,6 €

Цена по парче

812,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот