Споредете до 4 продукти:

Linglong LR400 405/70 R20 143B

405/70 R20 143B
Linglong
Linglong

Linglong LR400405/70 R20 143B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Linglong
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
B
EAN:
4040658089541

Највисока цена:  694,3 €

Цена по парче

694,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот