Споредете до 4 продукти:

Linglong LFW806 385/65 R22.5 160J

385/65 R22.5 160J
Linglong
Linglong

Linglong LFW806385/65 R22.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
6959956705344
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  604,2 €

Цена по парче

604,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот