Споредете до 4 продукти:

Linglong LFW806 315/80 R22.5 156/150K

315/80 R22.5 156/150K
Linglong
Linglong

Linglong LFW806315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959956705337
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  551,6 €

Цена по парче

551,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот