Споредете до 4 продукти:

Linglong LFL866 215/75 R17.5 135J

Linglong

Linglong LFL866215/75 R17.5 135J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859291422747
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  172,8 €

Цена по парче

172,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2 €

Назад кон врвот