Споредете до 4 продукти:

Linglong LDW807 315/70 R22.5 154/150L

315/70 R22.5 154/150L
Linglong
Linglong

Linglong LDW807315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959956705283
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  544,2 €

Цена по парче

544,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот