Споредете до 4 продукти:

Linglong LDW807 295/80 R22.5 152/148K

295/80 R22.5 152/148K
Linglong
Linglong

Linglong LDW807295/80 R22.5 152/148K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959956704842
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  552,8 €

Цена по парче

552,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот